O naší restauraci

U Janka není jenom stylová restaurace s poctivým, domácím a výborným jídlem. U Janka je také chlapská pivnice, s pořádně načepovaným pivem a skvělými chuťovkami k němu. A v neposlední řadě je to také klidná zahrádka, vhodná jak pro Vaše oslavy, tak grilování našich specialit. 

​​

A proč se jmenujeme U Janka? Restaurace je pojmenovaná podle jednoho z našich provozovatelů, který ale není žádný Janek a denně dohlíží na to abyste na Váš talíř dostali jen to nejlepší, poctivé, domácí jídlo z čerstvých surovin, které nám dodávají naši léty prověření regionální dodavatelé a také na to aby vše bylo připraveno s radostí, láskou a maximální pečlivostí abyste Vy, naši milí hosté byli maximálně spokojeni!


,,Máme své zásady a jasně daná pravidla, která jsou pro naši restauraci a kuchyni nejdůležitější, proto se jimi řídíme do posledního puntíku,,

Tým U Janka

U Janka se skládá ze tří hlavních části:

Restaurace

V restauraci připravujeme každý den širokou nabídku hotových jídel ale také minutek. Je vhodná ke každodenním obědům, večeřím, obchodním schůzkám ale také třeba jen k posezení na víno. V restauraci se také nachází samostatný salónek.

Kapacita restaurace je 60 míst.

Pivnice

V pivnici se můžete zastavit na výborně načepované pivo, dát si k němu jednu z našich skvělých chuťovek a přitom sledovat sportovní přenosy a nebo si jen třeba zahrát karty s kamarády.

Kapacita pivnice je 44 míst.

Zahrádka

Naše zahrádka je jako stvořená ke klidnému posezení a vychutnání si výborného jídla na čerstvém vzduchu, je pro Vás otevřená za každého krásného počasí. Co je víc než venkovní posezení a vůně linoucí se z grilu?

Kapacita zahrádky je 54 míst.

V případě, že by jste si chtěli zamluvit celý náš komplex, případně jen některou z jeho části pro Vaši svatbu, firemní akci, narozeninovou oslavu apod. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 731 405 866 nebo emailu info@u-janka.cz kde Vám velmi rádi sdělíme bližší informace. Případně Vám ihned zarezervujeme termín.

Více informací naleznete také po návštěvě záložky catering na míru.

 

Karla Veselého 795

293 06, Kosmonosy

Česká Republika

Tel.: +420 731 405 866

@: info@u-janka.cz

© 2018 U Janka