top of page

O naší restauraci

U Janka není jenom stylová restaurace s poctivým, domácím a výborným jídlem. U Janka je také chlapská pivnice, s pořádně načepovaným pivem a skvělými chuťovkami k němu. A v neposlední řadě je to také klidná zahrádka, vhodná jak pro Vaše oslavy, tak grilování našich specialit. 

​​

A proč se jmenujeme U Janka? Restaurace je pojmenovaná podle jednoho z našich provozovatelů, který ale není žádný Janek a denně dohlíží na to abyste na Váš talíř dostali jen to nejlepší, poctivé, domácí jídlo z čerstvých surovin, které nám dodávají naši léty prověření regionální dodavatelé a také na to aby vše bylo připraveno s radostí, láskou a maximální pečlivostí abyste Vy, naši milí hosté byli maximálně spokojeni!


,,Máme své zásady a jasně daná pravidla, která jsou pro naši restauraci a kuchyni nejdůležitější, proto se jimi řídíme do posledního puntíku,,

Tým U Janka

U Janka se skládá ze tří hlavních části:

Restaurace

V restauraci připravujeme každý den širokou nabídku hotových jídel ale také minutek. Je vhodná ke každodenním obědům, večeřím, obchodním schůzkám ale také třeba jen k posezení na víno. V restauraci se také nachází samostatný salónek.

Kapacita restaurace je 60 míst.

Pivnice

V pivnici se můžete zastavit na výborně načepované pivo, dát si k němu jednu z našich skvělých chuťovek a přitom sledovat sportovní přenosy a nebo si jen třeba zahrát karty s kamarády.

Kapacita pivnice je 44 míst.

Zahrádka

Naše zahrádka je jako stvořená ke klidnému posezení a vychutnání si výborného jídla na čerstvém vzduchu, je pro Vás otevřená za každého krásného počasí. Co je víc než venkovní posezení a vůně linoucí se z grilu?

Kapacita zahrádky je 54 míst.

V případě, že by jste si chtěli zamluvit celý náš komplex, případně jen některou z jeho části pro Vaši svatbu, firemní akci, narozeninovou oslavu apod. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 731 405 866 nebo emailu info@u-janka.cz kde Vám velmi rádi sdělíme bližší informace. Případně Vám ihned zarezervujeme termín.

Více informací naleznete také po návštěvě záložky catering na míru.

 

bottom of page