top of page

Catering na míru

 

Vpravo naleznete seznam námi nabízených služeb, které Vám upravíme přesně dle Vašich přání a požadavků. Jestliže plánujete svatbu, firemní večírek, narozeninovou oslavu, raut, nebo třeba chcete uspořádat parádní grilovačku, neváhejte se na nás obrátit na telefonních číslech:

 

+420 731 405 866

+420 778 000 552

a nebo na emailu:

info@u-janka.cz

kde se domluvíme na všem potřebném a nic nebudete bránit tomu aby jste zažili skvělou akci přesně podle svých představ!

AKCE NA
Listopad

9. - 11. 2018

Svatomartinské

husí hody

svatební tabule

Svatby

V případě, že plánujete svatbu nabízíme Vám prostory celého komplexu, který se skládá z restaurace, pivnice, zahrádky a přilehlé travnaté plochy s možností umístit zde párty stan.

Občerstvení na tabulky

Firemní večírky

Pro firemní večírky Vám můžeme nabídnout celý komplex s kapacitou pro více než 150 osob, možnost zajistit kapelu/dj, dva samostatné bary, občerstvení na míru a mnoho jiného.

Friends Party

Oslavy a rauty

Pro nezapomenutelnou oslavu narozenin či jiných výročí je možné využít celý komplex U Janka. Připravíme Vám výzdobu dle přání, stejně tak velmi chutné pohoštění nejen formou rautových stolů.

ohniště

Grilování

Nejen v letních měsících Vás zveme na grilování na terase. Veškeré pokrmy jsou připravovány přímo před Vašima očima z nejlepšího masa z podrkonošských farem.

Na schůzce

Firemní školení

Nemáte ve Vaší společnosti vhodné prostory pro školení? Nevadí! Můžete využít náš soukromý salónek. Uděláme Vám školení příjemnější.

Přátelé jíst večeři

Catering u Vás

Nabízíme Vám dodávky občerstvení a cateringové služby pro každou Vaši příležitost přímo u Vás doma, na zahradě, ve firmě, kde si budete přát.

bottom of page